#1 2010-08-10 20:50:10

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Dwóch 10-latków zgwałciło o dwa lata młodszą koleżankę na placu zabaw w Londynie. Obecnie chłopcy przebywają w areszcie.

Zdarzenie miało miejsce podczas kilkudniowej przerwy szkolnej, kiedy dziewczynka wyszła pobawić się ze swoimi kolegami na plac zabaw blisko College Park w Hayes w zachodnim Londynie. Dzieci nie były pod opieką dorosłej osoby, a atak obserwowała 6-letnia siostra ofiary – czytamy w "Daily Mail". Ok. 14 chłopcy zaprowadzili 8-latkę w krzaki i wykorzystali seksualnie.

Po powrocie do domu dziewczynka odpowiedziała rodzicom, co się stało, a ci wezwali policję. 10-latków aresztowano godzinę później.

Specjalnie przeszkoleni policjanci w zakresie wykorzystywania seksualnego dzieci przesłuchują dziewczynkę i dokładnie badają miejsce zdarzenia.

Wydarzenie wstrząsnęło lokalną społecznością. Zastępca burmistrza Hillingdon, radny David Yarrow powiedział, że nigdy nie słyszał, żeby dwóch dziesięciolatków było oskarżonych o gwałt na ośmiolatce. – Jest to szokujące, nie mogę uwierzyć, że dzieci w tym wieku są w stanie zrobić coś takiego – powiedział.


**********************************************************************************************************************************
15-latka zgwałcona przed szkołą; 10 osób stało i patrzyło

Aż pięć osób zostało aresztowanych w północnej Kalifornii za dokonanie zbiorowego gwałtu, rozbój i pobicie 15-letniej dziewczyny - podaje FoxNews. Zdarzeniu przyglądało się kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób. Nikt nie zareagował. Policja spodziewa się kolejnych zatrzymań.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, gdy dziewczyna około 21.30 wyszła z zabawy w jednej ze szkół w Richmond. Niedaleko szkoły, w słabo oświetlonym miejscu 15-latkę zaczepili znajomi, którzy zaproponowali jej wspólne picie alkoholu. Niedługo potem nastolatka została zaatakowana przez - jak szacuje policja - nawet 10 osób w wieku 15-20 lat. Dziewczyna została okradziona, dotkliwie pobita, a następnie brutalnie zgwałcona. Według policji samego gwałtu dokonało prawdopodobnie czterech mężczyzn.

Całemu zdarzeniu przyglądało się kolejne kilkanaście osób. Parę z nich nagrywało wszystko telefonami komórkowymi, jednak nikt nie pomógł nastolatce ani nie zadzwonił po policję.


Gdy w końcu po dwóch godzinach dramatu na miejsce przybyli funkcjonariusze, dziewczyna leżała półprzytomna na ziemi, naga od pasa w dół i w bardzo ciężkim stanie fizycznym. Została natychmiast przewieziona do szpitala.

Wśród aresztowanych osób są dwaj pełnoletni mężczyźni oraz trzech nastolatków. Policja spodziewa się dalszych zatrzymań. Wyznaczono nagrodę 20 tys. dolarów dla
osoby, która pomoże schwytać sprawców napaści i gwałtu.
**********************************************************************************************************
13-latki przystępują do gangów za cenę gwałtu

Jak wynika z ostatnich danych ujawnionych przez brytyjską policję i organizacje charytatywne, nastolatki pragnące przystąpić do męskich gangów, zmuszane są do przemytu broni i narkotyków oraz uprawiania seksu. W procederze biorą udział nawet 13-letnie dziewczynki - informuje "The Times".

Młode dziewczyny chcą wstąpić do gangów z różnych powodów: żeby czuć się ważniejsze, podwyższyć (w ich mniemaniu) swój status społeczny czy uzyskać ochronę grupy. Często decydują się na to pod wpływem samych członków grupy przestępczej. Kiedy po raz pierwszy zwracają się do gangu, mówi im się, że mają dać coś w zamian za dołączenie do niego. Tym czymś jest zazwyczaj seks z którymś z członków grupy.

Zatrważające jest to, że dziewczynki, które się decydują na taki "chrzest" myślą, że jest to normalne. Nie mają świadomości, że to, do czego są zmuszane, jest przestępstwem.


Oprócz uprawiania seksu z gangsterami, nastolatki zmusza się do transportu i przechowywania broni i narkotyków.

Według policji, problem narasta od kilku lat. Choć coraz więcej dziewcząt skarży się, że zostały w ten sposób wykorzystane, większość z nich nie decyduje się na formalne oskarżenia z obaw przed zemstą.

Z kolei pracownicy socjalni zajmujący się pomaganiem ofiarom takiej przemocy, zwracają uwagę na inny problem. Otóż dziewczęta zgadzają się na seks z jednym gangsterem, myśląc że to pozwoli im dołączyć do grupy. Potem jednak okazuje się, że muszą to zrobić z kolejnym jej członkiem i kolejnym. I tak powstaje zamknięty krąg.

- Te dziewczyny są traktowane w gangu, jak ludzie drugiej kategorii i są przekonane, że to jest zupełnie normalne - mówi jedna z pracownic organizacji charytatywnej.

W najbliższym czasie w Wielkiej Brytanii ma się rozpocząć debata policji, ministerstwa spraw wewnętrznych oraz organizacji społecznych, jak walczyć z problemem. Podstawowym jednak utrudnieniem - jak wszędzie - jest brak wystarczających środków finansowych na skutyczny program przeciwdziałający tego rodzaju przemocy.

Offline

 

#2 2010-08-10 21:05:27

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Zgwałcił byłą dziewczynę i pobił jej chłopaka

43-letni Polak został uznany winnym w procesie o gwałt na jego byłej partnerce i napaści na jej nowego chłopaka.

Ława przysięgłych po prawie siedmiogodzinnym posiedzeniu uznała, że Polak dopuścił się zarzucanych mu czynów. Chodzi o wydarzenia z listopada 2007 roku w irlandzkim hrabstwie Offaly, kiedy to 43-latek włamał się w nocy do domu swojej byłej dziewczyny. Przy sobie miał nóż, pałkę i gaz. Śpiąca kobieta poczuła uderzenie w głowę oraz woń dziwnej substancji. Kiedy zerwała się z łóżka i zapaliła światło, zobaczyła 43-latka bijącego pałką jej obecnego chłopaka.

Napastnik zranił go potem nożem i związał mu ręce i nogi. Potem zaczął dobierać się do swojej byłej dziewczyny. Próbował jej włożyć wibrator i zmusić jej obecnego chłopaka do patrzenia na te sceny. Następnie 43-latek zabrał swoją ofiarę do innego pokoju i tam ją zgwałcił grożąc śmiercią - podaje serwis breakingnews.iol.ie.

- Twierdził, że najpierw zabije na moich oczach mojego chłopaka. Straszył, że najpierw odetnie mu penisa, a potem skręci mi kark – mówiła poszkodowana Polka. – Potem groził nam, że nas zabije a po swoim wyjściu podpali dom. Koszmar trwał wiele godzin - opowidała przed sądem.

Offline

 

#3 2010-08-10 21:13:09

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Nastolatek porwał i zgwałcił 86-latkę; kobieta zmarła

W Wielkiej Brytanii nastolatek włamał się w nocy do domu opieki, porwał 86-letnią staruszkę, a następnie brutalnie zgwałcił. Szokującą historię opisuje brytyjski tabloid "Daily Mail".

Ofiara, będąca pensjonariuszką domu opieki w Bradford, dwa miesiące temu została w nocy wywleczona z łóżka przez 19-latka i zgwałcona w ogrodzie przylegającym do budynku. Jak się później okazało, gdy włamywał się do ośrodka młody mężczyzna był na więziennej przepustce. Odsiadywał roczny wyrok właśnie za włamania.

Kobieta została odnaleziona około 1.00 w nocy, gdy personel domu opieki, który co godzinę sprawdzał jej stan z powodu problemów zdrowotnych staruszki, zauważył, że nie ma jej w pokoju. Natychmiast trafiła do szpitala. Niestety staruszka zmarła w ostatnią czwartkową noc.

Policja bardzo szybko złapała gwałciciela. 19-latek, oskarżony o porwanie i zgwałcenie, ma zostać osądzony pod koniec listopada. Jeszcze przed śmiercią kobiety został ostrzeżony przez sędziego, że czeka go "nadzwyczajnie długi pobyt w więzieniu".

***********************************************************************************************************************************
Ma dopiero 11 lat, a już był aresztowany ponad 50 razy

Pewnego 11-latka brytyjska policja aresztowała już ponad 50 razy za różne przestępstwa, ale nie mogą go zamknąć, dopóki nie ukończy 12. roku życia. O sprawie nastoletniego przestępcy pisze portal brytyjskiego tabloidu "Daily Mail".

Policjanci próbowali kontrolować nastolatka dając mu elektroniczną "obrożę" i zakazując mu opuszczania domu dziecka, w którym powinien przebywać, jednak gdy chłopiec szybko uwolnił się od monitoringu, funkcjonariusze dali za wygraną.

Teraz przedstawiciele organów ścigania otwarcie przyznają, że czekają do lutego, gdy młodociany przestępca skończy 12. rok życia - wtedy będą już mogli go na stałe umieścić w zamkniętym ośrodku wychowawczym - pisze "Daily Mail".

Nastolatek trafił do domu dziecka, kiedy odebrano go uzależnionej od alkoholu matce. Personel placówki nie ukrywa jednak, że nie potrafi utrzymać na nim jakiekolwiek kontroli.

Policja podała, że 11-latkowi w sumie postawiono do tej pory 17 zarzutów, m.in. dopuścił się włamań, kradzieży i napaści. Ale możliwości sądu są bardzo ograniczone, dopóki chłopiec nie ukończy 12. roku życia.

Offline

 

#4 2010-08-10 21:52:12

 Myszka

http://helpc.eu/images/ranks/moderator.png

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2722
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

SZOKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!


   

Offline

 

#5 2010-08-10 22:15:48

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Rozumiem , ze jak mój syn będzie miał 12 lat i 2 dzieci to nie mam sie martwić bo to będzie normalka ?

Offline

 

#6 2010-08-11 09:09:30

 Myszka

http://helpc.eu/images/ranks/moderator.png

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2722
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

pewnie...najnormalniejsza normalnosc


   

Offline

 

#7 2010-08-13 10:52:33

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Jak 11 - latek mógł być aresztowany już tyle razy ? to dorosli ludzie czasem nawet mandatu nie mają ! a co dopiero aresztowani ? Czy on nie ma rodziców ? prawnych opiekunów ? którzy  poprostu powiedzieli by " dojść " !! . Nie bądźmy śmieszni to nie jest " Pudzian ", żeby nie mogli sobię dać rady z dzieciakiem ... dorośli ludzie.

Offline

 

#8 2010-08-19 11:30:29

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

13-latek przypadkowo powiesił się podczas "zabawy"

Do tragedii doszło w Wielkiej Brytanii, gdzie 13-letni chłopiec przypadkowo powiesił się w trakcie coraz popularniejszej wśród młodzieży niebezpiecznej "zabawy" nazywanej "duszącą grą" - podaje serwis internetowy brytyjskiego tabloidu "Daily Mail".

Ryzykowna gra polega na podduszaniu się różnymi akcesoriami w celu uzyskania "odlotu" i dzielenia się rezultatami z innymi w sieci. Często "zabawa" jest nagrywana, potem filmiki lądują na serwisach z multimediami, gdzie każdy może je obejrzeć i skomentować.

Dramat rozegrał się w małej miejscowości Terling, na północny wschód od Londynu. 13-latek został znaleziony martwy w łazience przez swojego brata. Zwisał na sznurze od szlafroka przywiązanym do umocowania prysznicowej kurtyny.


REKLAMA    Czytaj dalejChłopiec jeszcze żył, jego brat go odciął i wezwał pogotowie. Niestety nie udało się uratować życia 13-latka, zmarł w szpitalu.

Według ustaleń dochodzenia, nic nie wskazuje na to, że nastolatek chciał popełnić samobójstwo. - Istnieją wystarczające dowody, by z dużą pewnością stwierdzić, iż eksperymentował z "duszącą grą", która potoczyła się przerażająco źle - mówi cytowany przez "Daily Mail" lokalny koroner.

Gazeta podkreśla, że ta i podobne niebezpieczne gry są wśród brytyjskiej młodzieży coraz popularniejsze.

Offline

 

#9 2010-08-19 11:32:35

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25163/pol_tasak_noz_przemoc_640.jpeg

Wyrąbał tasakiem drzwi, wtargnął do mieszkania i zaatakował gospodarza. Uderzał raz za razem. Dookoła tryskała krew. To nie kolejna część "Teksańskiej Masakry" tylko prawdziwe zdarzenie, które miało miejsce w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie).
komentuj

A było tak: 41-letni bandyta najpierw "rozgromił" tasakiem drzwi do mieszkania a później napadł na jego właściciela. 25-letni gospodarz próbował się bronić przed pijanym napastnikiem, jednak tamten był silniejszy. Bił chłopaka tasakiem po całym ciele. Tylko cud sprawił, że go nie zabił! Krew lała się strumieniami. W całym bloku słychać było krzyki i dźwięki tępych uderzeń.

Przerażeni sąsiedzi zawiadomili mundurowych. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zastali w mieszkaniu zarówno oprawcę jak i jego ofiarę. Widok jaki zobaczyli był okropny. Zwykłe nieduże mieszkanie wyglądało jak miejska rzeźnia! Mimo, że stróże prawa początkowo byli w szoku, natychmiast zareagowali i obezwładnili krewkiego bandytę.

Napadnięty 25-latek trafił do szpitala z głębokimi ranami ciętymi. Amator tasaków został zatrzymany przez kryminalnych. Był kompletnie pijany. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara nie krótsza niż osiem lat więzienia. Może przez ten czas nauczy się, że miejsce tasaka jest w kuchni!

Offline

 

#10 2010-08-24 00:42:52

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Ratownicy wzmocnili otwór, przez który do 33 górników zasypanych od 18 dni w kopalni miedzi i złota w Chile dotrze pożywienie, woda i leki. Wykopanie szerszego tunelu, którym górnicy wydostaną się na powierzchnię, potrwa ok. czterech miesięcy.

Po siedmiu nieudanych próbach, udało się w końcu wydrążyć otwór o szerokości 15 cm, dzięki któremu nawiązano kontakt z górnikami znajdującymi się 688 metrów pod ziemią na pustyni Atacama. Wysłali oni dwa krótkie listy, w których zapewnili, że wszyscy czują się dobrze.

Otworem tym do górników w specjalnych plastykowych kapsułach dotrze w pierwszej kolejności jedzenie i woda. Wysłane im zostaną również leki, mikrofony do komunikacji z rodzinami oraz kwestionariusze, dzięki którym ustalony zostanie stan zdrowia każdego z uwięzionych. Według dowodzącego akcją ratunkową Andre Sougarreta sprzęt do komunikacji zacznie działać w ciągu kilku najbliższych godzin.


REKLAMA    Czytaj dalejMiejsce, w którym znajdują się górnicy, ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych; są tam dwie długie drewniane ławy.

Zdaniem Sougarreta, górnicy mogą tam pozostać nawet cztery miesiące. Tyle czasu bowiem zajmie wykopanie szerszego tunelu, który umożliwi wciągnięcie mężczyzn pojedynczo na powierzchnię ziemi. Sprzęt, który do tego służy, działa o wiele wolniej niż ten, dzięki któremu udało się wykopać otwór służący do nawiązania pierwszego kontaktu.

Z niecierpliwością oczekiwano pierwszych zdjęć z kamery spuszczonej prawie 700 metrów w głąb ziemi. - Widziałem, jak ośmiu lub dziewięciu z nich machało do nas rękami - ich lampki nadal się paliły i wydawało mi się, że wszyscy są w dobrym stanie - powiedział prezydent Chile Sebastian Pinera.

Kopalnia miedzi i złota należy do przedsiębiorstwa górniczego San Esteban na pustyni Atacama, 830 km na północ od Santiago, stolicy Chile.

W zeszłym roku trzech górników przeżyło 25 dni w zalanej kopalni w południowych Chinach.

Offline

 

#11 2010-08-24 00:44:29

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

W klinice uniwersyteckiej w Moguncji na zachodzie Niemiec niemowlakom podano skażony bakteriami płyn infuzyjny. Skażonych zostało dziewięcioro dzieci, dwoje z nich zmarło, jedno nadal pozostaje w stanie krytycznym.

Ordynator kliniki Klaus-Peter Mieth powiedział, że już niedługo będą znane wyniki badań mikrobiologicznych, mających ustalić przyczynę zgonu dzieci. Eksperci mają też zbadać, w jakich okolicznościach enterobakterie mogły się dostać do płynu infuzyjnego, podanego chorym na serce dzieciom, leżącym na oddziale intensywnej terapii. Nie jest jeszcze znana dokładna klasyfikacja bakterii.

W aptece kliniki zabezpieczono surowce, używane do sporządzania płynów infuzyjnych. Badana jest też aparatura, w której sporządzano te płyny. Nie wyklucza się, że bakterie dostały się do gumowych węży, ręcznie podłączanych do mieszalnika.

Offline

 

#12 2010-08-25 18:46:19

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Facebook to broń obusieczna - przez nieroztropne z niego korzystanie można przyciągnąć złodzieja lecz można także... wpaść w ręce policji. 19-letni złodziejaszek z Pensylwanii wykazał się skrajną głupotą - zalogował się na Facebooku podczas rabunku.

Najgłupszy Rabuś świata


Za włamanie z rozbojem mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Jak policja go złapała? 19-latek sprawdzał w okradanym domu swoje fejsbukowe konto i zapomniał się wylogować. Ukradł dwa pierścionki z brylantami.

Właścicielka rezydencji szybko zorientowała się, że rabuś korzystał z jej komputera. Powiadomiła policję a funkcjonariusze szybko namierzyli nierozgarniętego 19-latka. Komputer znajdował się dokładnie w tym samym pokoju, z którego złodziej wyniósł klejnoty.

Czy złodziej wpadł przez uzależnienie od Facebooka czy kiepsko przygotował włamanie? Jedno jest pewne - prędko się na swoje konto nie zaloguje.

http://p3.fejsik.pl/p3.fejsik.pl/2e1123e867412db9f99b918e5a07515a.jpg

Offline

 

#13 2010-08-25 19:55:39

 Myszka

http://helpc.eu/images/ranks/moderator.png

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2722
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Dobry jest... :)Na miejscu zbrodni się zalogował Jak dobrze ,że jest facebook


   

Offline

 

#14 2010-08-25 20:00:34

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

Jeszcze mógł przy okazji na Nk wejsć

Offline

 

#15 2010-08-25 20:23:42

 Myszka

http://helpc.eu/images/ranks/moderator.png

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2722
Punktów :   

Re: Szokujące wydarzenia! - Głupota Ludzka nie zna Granic !

no i pogadać na gg napisać tam co zabrał


   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Siewierz Kantory Rzeszów strony internetowe Biuro rachunkowe krotoszyn