#1 2015-04-29 21:14:25

 izelia

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2015-04-29
Posty: 6
Punktów :   

Prywatna opieka medyczna

Jeżeli macie serdecznie dość długich kolejek do lekarzy i szukacie jakiegoś niedrogiego pakietu opieki medycznej, to polecam http://signum.healthcare/ - mają interesującą ofertę. 1000 placówek na terenie całego kraju, darmowe wizyty i żadnych kolejek - moim zdaniem warto się zainteresować. Sama mam tam wykupiony abonament, pokrywa mi on koszty wizyt i badań u specjalistów, dla mnie to duża oszczędność pieniędzy i czasu.

Czy są tu osoby, które korzystają lub korzystały z takiego abonamentu? Podzielcie się opiniami.

Offline

 

#2 2015-08-10 11:01:09

rebeka

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Prywatna opieka medyczna

Nie wiem czy nie zniszczą tego populistyczne rządy, ale zaczynamy już dochodzić do tego by pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego był docenianym elementem wynagrodzenia pracownika. Tym bardziej że wiele niepublicznych centrów medycznych zaczyna mieć charakter ponad lokalny, a czasem są to międzynarodowe placówki medyczne. Inną formą rozwoju naszej służby zdrowia są prywatne placówki medyczne o wysokim standardzie merytorycznym. Mają one podpisaną umowę z NFZ na wykonywanie różnych świadczeń niekoniecznie tych najprostszych. Czytałam kiedyś w Gazecie Wyborczej o Centrum Medycznym Salve w Łodzi. Stworzona przez bardzo znanych ginekologów-położników, wychowanków Profesora Wacława Deca któremu nasza ginekologia wiele zawdzięcza. Między innymi wprowadził on metodę Cohena do Polski. Wyniki tej prywatnej kliniki nie wymagają rekomendacji. Leczenie niepłodności, jeden z najlepszych Oddziałów Neonatologicznych http://www.salve.pl/Oddzial-Neonatologiczny,54,0,6 . Do tego onkologia na wysokim poziomie. Ta placówka złożona z kilku przychodni i szpitala nie musi walczyć o refundację świadczeń w ramach NFZ. Większość zabiegów oferuje w ramach ubezpieczenia społecznego.

Offline

 

#3 2016-01-21 20:12:51

jardeniaxx

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/20.pngGawędziarz

Zarejestrowany: 2014-10-28
Posty: 83
Punktów :   

Re: Prywatna opieka medyczna

A czy dzieciom na przeziębienie kiedyś stawialiście bańki?
Moja mama kiedyś tak nas leczyła, ale słyszałam, że później od tego się odeszło. Znalazłam takie coś- http://www.medplus.pl/ dlatego pytam czy ktoś to jeszcze stosuje?
Moje dziecko często choruje w przedszkolu i nie wiem jak je już leczyć?

Offline

 

#4 2018-02-20 15:58:31

Dakrza

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Zarejestrowany: 2017-12-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Prywatna opieka medyczna

Nie, nie widziałam takiej potrzeby aby stawiać im bańki. Szczególnie, że ta praktyka wyszła raczej z użycia, a z tego co wiem źle postawione mogą źle wpłynąć na dziecko. Może też z tego powodu, że nie znam nikogo kto się tym zajmuje to ich nigdy dzieciom nie stawiałam. A z prywatnej opieki jak najbardziej korzystam. Szczególnie, że mój syn jest chory na astmę i wolę mieć lekarza pod rękom. A dla tych co są w takiej samej sytuacji jak ja polecam wejść na http://www.totylkoastma.pl/artykuly-eks … ole,7.html i poczytać o dziecku chorym na astmę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opieka-medyczna.info.pl www.lazienki.edu.pl Prawnik Poznań http://wpoznaniumasaze.pl Prawnik Poznań