#1 2010-08-03 17:37:58

 Mala

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 2276
Punktów :   

Powiększenie Piersi

Powiększenie piersi jest obecnie najpopularniejszą operacją plastyczną, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jest wiele przyczyn, dla których kobiety obserwują zmniejszenie się piersi i decydują się na wykonanie tej operacji: zmniejszenie wielkoścPowiększenie piersi w naszej klinicei piersi po znaczącej utracie wagi, utrata elastyczności i wielości biustu po okresie karmienia piersią, proces starzenia powodujący zwiększoną wiotkość skóry w obszarze piersi, kwestie natury psychologicznej, itp. Na operację decydują się w większości przypadków kobiety niezadowolone z wielkości i kształtu piersi, które częściowo utraciły poczucie pewności siebie, atrakcyjności czy kobiecości.

Offline

 

#2 2019-01-02 09:50:45

karolina147

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Zarejestrowany: 2019-01-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Powiększenie Piersi

To fakt, ze powiększanie piersi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, koleżanka właśnie robiła na Słowacji, dokładniej w https://www.operacje-plastyczne-slowacja.pl/
Sama się zastanawiam nad zabiegiem, strasznie sobie chwali a niestety moja pewność siebie spadła przez aktualny ich stan i nie czuje się już taka kobieca.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jizerou septiky vĂ˝roba a prodej betonovĂŠ nĂĄdr e za pozyskiwanie fanów facebook Kantory Rzeszów