#1 2010-09-22 13:34:48

 Kicia

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 2439
Punktów :   

Telepatia

>Czym jest telepatia ??

http://bartek9011.blox.pl/resource/Telepatia_1.jpg Telepatia jest to zjawisko przekazywania i odbierania myśli na odległość. Jest jednym z wielu dziwnych zjawisk natury, których nauka nie potrafi wyjaśnić.

>Przykłady


Na pewno spotkaliście się ze zjawiskiem telepatii w waszym codziennym życiu. Przypomnijcie sobie sytuację, kiedy chcieliście zadzwonić do bliskiej wam osoby, o której nagle sobie przypomnieliście. Jesteście już blisko podniesienia słuchawki, kiedy nagle dzwoni telefon i odzywa się w nim głos osoby do której przed chwilą mieliście zadzwonić. Jest to najbardziej popularny przykład telepatii polegający na "wywołaniu" myślami jakieś zjawisko. Inne przykłady telepatii to: odgadnięcie zasłoniętej karty, którą trzyma druga osoba, wyczucie śmierci bliskiej osoby itp.

>Zdolności telepatyczne


Niektórzy ludzie posiadają nadzwyczajne zdolności telepatyczne, które wykorzystują w różnych sytuacjach. Jednym z nich jest Uri Geller- najbardziej sławny telepata na świecie. Wielu twierdzi, że zdolności Gellera są tylko perfekcyjnym udawaniem, lecz jest to mało prawdopodobne. Jak sam mówi odkrył swoje zdolności po niezwykłym zdarzeniu, które miało miejsce w dzieciństwie.

"Jako małe dziecko zobaczył w ogródku zbliżający się z nieba świecący obiekt oraz cień wielkiej postaci, która strzeliła w niego wiązką oślepiającego światła. Silne uderzenie spowodowało, że zapadł w sen. Od tej chwili odkrył, że posiada nadludzkie moce".

Uri Geller przyznaje, że swoje umiejętności wykorzystywał na klasówkach, kiedy to czytał w myślach nauczycieli dowiadując się o odpowiedzi. Wspomina również o niesamowitym incydencie:

"Gdy przed dziesięciu laty jechał taksówką w Londynie na prośbę kierowcy zatrzymał myślą wskazówki Big Bena. Wkrótce potem otrzymał pismo: Drogi panie Geller, jeśli znów pan to zrobi, wyrzucimy pana z Anglii".

Innym ciekawym zjawiskiem, które udało mu się wykonać było to, że zgasił na chwilę znicz na olimpiadzie w Sydney w 2000 roku.

>Każdy z nas posiada zdolności telepatyczne


Tak naprawdę każdy z nas ma zdolności telepatyczne. Różnimy się jednak poziomem ich wyćwiczenia.
http://bartek9011.blox.pl/resource/Telepatia_2.jpghttp://bartek9011.blox.pl/resource/Telepatia_3.jpg

Bibliografia: "Nieznany Świat", zdjęcia: internet


http://www.img.nep.pl/gify/zwierzeta/myszy/4.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
filmy wędkarskie