Forum Dla INTELIGENTNYCH


#1 2010-09-23 14:29:16

 Kicia

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 2439
Punktów :   

Winda

Było to pewnego upalnego letniego dnia. Wsiadałem do windy i gdy już miałem zamykać drzwi zobaczyłem, że biegnie sąsiadka z góry.
Była ubrana w krótką żółtą koszulkę uwydatniającą jej jędrne piersi oraz obcisłe dżinsowe szorty. Znałem ją wcześniej z widzenia,
była ładną blondynką w wieku około 25 lat. Gdy wsiadła zamknąłem drzwi i wcisnąłem numer swojego piętra.
Ach jaki gorący dziś dzień. Jestem cała rozpalona - powiedziała i nacisnęła guzik stop. Chcesz rozpalić mnie jeszcze bardziej
- zapytała i zaczęła rozpinać mi rozporek. Wyjęła mój pal z majtek i zaczęła się nim bawić. Kazałem jej kucnąć i otworzyć usta, co szybko uczyniła a ja wsadziłem jej tam mojego penisa. Zaczęła masować go swoimi wargami, a ja zacząłem się kołysać. Po chwili czułem że jestem gotowy do strzału, przycisnąłem jej głowę do siebie i zmusiłem aby wypiła moją spermę.
Dobra była - powiedziała i zaczęła mnie rozbierać. Kiedy skończyła oparła się o ścianę windy wypinając swoje krągłe pośladki.
Podszedłem do niej i rozpiąłem guzik jej spodni, które następnie ściągnąłem. Weź mnie od tyłu - wyszeptała.
Ale ja chciałem czegoś innego. Wsadziłem swoje palce w jej odbyt i zacząłem nimi poruszać wywołując u niej pojękiwania.
Gdy mój pal odzyskał siły rozciągnąłem jej pośladki , wsunąłem tam swojego ptaka i spuściłem się. Następnie odwróciłem ją
i rozpiąłem jej bluzkę, pod którą nie miała stanika i ukazały się jej piękne piersi. Zacząłem je dotykać a później ssać co doprowadzało ją do rozkoszy. Zaczęła mnie namiętnie całować. Przyparłem ją mocno do ściany a ona objęła mnie nogami w biodrach i wsadziłem
jej mojego penisa w pięknie wygoloną szparkę. Rytmicznymi ruchami wsuwałem jej coraz dalej i dalej a jej stłumiony krzyk
było słychać na całej klatce schodowej. Gdy już się w nią spuściłem zaczęła się ubierać a ja zrobiłem to samo. Odblokowała windę i pojechaliśmy. Gdy wysiadałem puściła do mnie oko i powiedziała - niezły z ciebie ogier, gdy znowu będziemy razem jechać windą musimy to powtórzyć - Zamknęła drzwi i pojechała a ja w dobrym humorze wróciłem do domu.


http://www.img.nep.pl/gify/zwierzeta/myszy/4.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Iłża