#1 2010-09-25 13:51:07

 Kicia

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/90.pngMega wymiatacz Postów

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 2439
Punktów :   

10 mitów o seksualności kobiet

Mężczyźni uważają, że kobiety są sentymentalne, delikatne i niespecjalnie zainteresowane seksem. Rozprawiamy się z mitami na temat kobiecej seksualności.

1. Kobiety mają mniejsze libido niż mężczyźni

Nieprawda. Kobiety inaczej wyrażają swoje pożądanie i ochotę na zbliżenie z partnerem, bardziej powściągliwie. Czasem wręcz w ogóle tego nie powiedzą, czekając aż partner sam się domyśli. Stąd mężczyźni mogą odnieść mylne wrażenie, że kobieta seksu nie potrzebuje. Dla kobiety poza fizycznym podnieceniem, wielkie znaczenie ma również poczucie bycia pożądaną.

http://i48.tinypic.com/156putc.jpg

2. Dla kobiety seks nie ma znaczenia

Mit. Kobiety lubią seks. Mężczyźni uważają, że kobiety od seksu wolą ułożony partnerski związek lub harmonijne życie rodzinne, zadowalając się niezbyt wyszukanym i rzadkim pożyciem intymnym. Kobiety mają inne priorytety, ale seksu pragną i potrzebują tak samo mocno jak mężczyźni. Poza tym, nie domagają się swoich praw tak głośno jak mężczyźni, próbują wszystko pogodzić. Sukces seriali takich jak „Seks w wielkim mieście", dowodzi, że seks ma dla kobiet istotne znaczenie.


3. Kobiety rozmawiają o seksie więcej niż mężczyźni

Niekoniecznie. Kobiety wiele rozmawiają o seksie między sobą. Dużo czasu poświęcają opisowi romantycznego spotkania, ale bez problemu przechodzą do bardziej pikantnych szczegółów. Mężczyźni rozmawiają na ten temat bardziej ogólnie, ograniczając się do stwierdzenia czy było dobrze czy nie. Kobiety traktują temat seksu inaczej, ale nie rozmawiają o nim więcej niż mężczyźni.


4. Kobiety się nie masturbują

Trudno o jednoznaczną odpowiedź. Kobieca masturbacja to wciąż jeszcze temat tabu. Według sondaży przeprowadzonych we Francji, 60% kobiet przyznaje się do praktykowania masturbacji.


5. Kobiety uwielbiają seks oralny

Mit. Mowa tu nie o fellatio, ale o pieszczotach intymnych miejsc wykonywanych przez partnera. Blisko połowa kobiet czuje się tym zażenowana lub wręcz odczuwa to jako nieprzyjemne.


6. Kobieta, która potrzebuje lubrykantu nie ma ochoty na seks

Mit. Istnieje kilka powodów, dla których kobieta cierpi na suchość pochwy. Wśród nich mogą być: stres, zmiany hormonalne, rekcja na leki, w tym antykoncepcja hormonalna, długa abstynencja seksualna. W większości przypadków, suchość pochwy nie ma związku z pożądaniem lub jego brakiem.

http://i50.tinypic.com/33adhk3.jpg

7. Kobiety są romantyczkami

Prawda. Łatwo podbić kobiece serce bukietem kwiatów, małymi prezencikami, słowami czułości. Jednak... wiele kobiet ma słabość do twardzieli, którzy opierają się ich wdziękom i nie przejmują kaprysami.


8. Kobiety potrzebują czasu

Tak i nie. Tak jak z grą wstępną, czasami kobiety nie mają nic przeciwko, żeby ją ominąć. Krótki, intensywny stosunek, kiedy partnera rozpiera pożądanie jest mile widziany. Efekt zaskoczenia i namiętność w jednym. Tak więc, od czasu do czasu panowie mogą zapomnieć o ceremoniale gry wstępnej.


9. Dla kobiety miłość i seks to jedno

Mit. Dziś kobiety biorą przykład z mężczyzn i nie przeszkadza im, że nie kochają mężczyzny, z którym uprawiały seks. Ciągle jednak rozróżniają seks i uczucia; i lubią kiedy to idzie w parze. Ale jeśli nie idzie, nie czują się winne.


10. Przyjemność kobiety zależy od rozmiaru penisa

Mit. Jest to wielki problem mężczyzn, którzy często jeszcze uważają, że przyjemność partnerki zależy od tego jak są wyposażeni przez naturę. Zapominają, że pojemność pochwy jest ograniczona, a osławiony punkt G znajduje się tylko 4 cm od wejścia do pochwy. Klucz do zaspokojenia kobiety leży w grze wstępnej, pieszczotach, znajomości jej ciała i zręczności kochanka.


http://www.img.nep.pl/gify/zwierzeta/myszy/4.gif

Offline

 

#2 2015-10-30 00:20:49

winetka

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/20.pngGawędziarz

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 69
Punktów :   

Re: 10 mitów o seksualności kobiet

Myślę, że mężczyźni przede wszystkim powinni się dowiedzieć w jaki sposób podrywać kobiety by wyzwolić w nich to co  najlepsze Dużo porad można znaleźć: http://uwodzenieuk.com . Mój znajomy potwierdził, że opisane sposoby działają na kobiety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kostka brukowa lublin